Nabízíme osobní přístup k investorovi. Jsme středně velká stavební firma s mnohaletými zkušenostmi a ověřenou kvalitou provádění práce.

Zdeněk Drda, generální ředitel

Stavsen s.r.o.

Zabýváme se realizací staveb rodinných domů i rozsáhlých komplexů. Rekonstrukcí a novostaveb máme za sebou již celou řadu. Naší prioritou je kvalitně odvedená práce s lidským přístupem ke klientovi. Dnes je v důsledku velké konkurence na trhu jen málo opravdu seriózních společností. Přežívají silné gigantické podniky a z řad těch menších je většinou přežití firmy vykoupeno levnou nekvalitní pracovní silou. My se snažíme tento trend vyvrátit a díky dobrému jménu jsme také již téměř 20 let součástí místního trhu.

Provádíme rovněž stavby na klíč od architektonické studie projektu až po kolaudaci. Považujeme za konkurenční výhodu řešit obě odvětví stavitelství pod hlavičkou jednoho subjektu. Klient tak předejde mnohým komplikacím, jež běžně nastávají v důsledku neznalosti stavební praxe čistě architektonickými studii. Spolupracujeme tak s několika již prověřenými studii, které zahrnují i v odborné veřejnosti velmi zvučná jména.

Neváhejte nás kontaktovat na adresu stavsen@centrum.cz   ,

více v sekci “kontakty”.

stavsen@centrum.cz

© Copyright 2017